FINANCOVÁNÍ

Financováním bydlení pro naše klienty se zabýváme více než 15 let. Pomohli jsme k lepšímu bydlení tisícům klientů a zprostředkovali hypoteční úvěry za více než 5 miliard.

Profesionální servis

Nejlepší podmínky

Díky našim zkušenostem, kontaktům a obratům jsme schopni klientům vyjednat nejvýhodnější podmínky hypoték i dalších produktů (sazby, odhad zdarma, bez poplatků, výjimky z podmínek banky apod.) Spolupracujeme se všemi významnými bankami a pojišťovnami, abychom mohli klientům nabídnout skutečně to nejlepší napříč trhem.

Bez starostí

Řešíme za klienty vše, od začátku až do konce. Začneme zjištěním potřeb, připravíme vhodné řešení (málokdo si uvědomuje, že hypotéka je nejen o sazbě a poplatcích, ale i o speciálních požadavcích bank, např. při výstavbě), komunikujeme s realitní kanceláří, kontrolujeme všechny podklady, hlídáme termíny i právní náležitosti. Jsme pečliví a spolehliví, takže Vás celým procesem provedeme bez zbytečných starostí.

Doporučení

Jsme hrdí, že mnoho klientů je s námi již od založení firmy a zůstávají nám věrní. Drtivá většina nových klientů se na nás obrací na základě doporučení těch stávajících.

Jedinečné know-how

Máme vlastní unikátní nástroje, s jejichž pomocí Vám srovnáme všechny produkty na trhu. Máme specialisty na podnikatelské úvěry nebo úvěry pro cizince. Důvěřují nám i realitní kanceláře a developeři, kterým zajišťujeme i registrace a nastavení jejich projektů na bankách, včetně benefitů pro klienty z těchto projektů.

Rychlost

Úvěry zpracováváme přímo na centrálách a díky našim kontaktům máme dohodnuté i rychlejší zpracování hypoték. S klienty i všemi zúčastněnými komunikujeme obratem.

Komplexní i následný servis

Klientům se stejně pečlivě věnujeme i v případě řešení návazných potřeb, jako jsou úpravy na úvěrových produktech nebo třeba sjednání souvisejícího pojištění či řešení škodních událostí. V našem týmu máme i investiční specialisty, zabýváme se realitami. Dokážeme tak řešit všechny finanční a realitní potřeby našich klientů.

Spolupracujeme s mnoha významnými partnery

Díky tomu Vám dokážeme nabídnout ty nejlepší podmínky

Česká spořitelna

ČSOB

Equa bank

MONETA Money bank

Hypoteční banka

J&T Banka

Komerční banka

mBank

Oberbank

Raiffeisenbank

UniCredit Bank

Sberbank

Wüstenrot hypoteční banka

Modrá Pyramida

Stavební spořitelna ČS

Zaujala Vás naše nabídka?

Pošlete nám zprávu, ozveme se Vám obratem.

Neplatný email