Ocenění pro prodej VAŠÍ NEMOVITOSTI

Kdo nacení lépe? Profesionál s dvacetitiletou praxí nebo online kalkulačka?

Na základě našich více než 20-ti letých zkušeností Vám oceníme nemovitost za nejlepší možnou cenu na trhu. Nejsme online srovnávač, ale sázíme na individuální lidský přístup a aktuální situaci na trhu. Vždy maximálně zohledníme Vaši představu o prodeji nemovitosti.

Vaše nemovitost má v čase jinou cenu, než si myslíte!

JAK STANOVÍME CENU VAŠÍ NEMOVITOSTI?

NAŠE VZOROVÁ NABÍDKA

Vždy zohledňujeme aktuální stav dle osobní prohlídky nemovitosti a okolí. Porovnáme historii prodejů v dané lokalitě u většího množství nemovitostí. Vyhodnotíme aktuální nabídku na dostupných portálech našich partnerů a interní databázi.

Prodej domu

Navrhovaná prodejní cenarealitním specialistou

13,89 mil. Kč

Fotografie nemovitosti

JAK POSTUPUJEME?

Co je možné, to řešíme za Vás. Propracovaný systém nám umožňuje zkrátit dobu prodeje a maximalizovat prodejní cenu.
Známe rizika realitních obchodů a umíme je eliminovat. Za více než 20 let v oboru, máme za sebou stovky zobchodovaných nemovitostí a spokojených klientů.

Časová osa

Doplňující informace

Provize za zprostředkování prodeje nemovitosti bude stanovena dohodou ve výši xy % z prodejní ceny.

Profesionální prezentace Vaší nemovitosti jí odliší od konkurenčních nabídek, zkrátí čas prodeje a navýší prodejní ceny.

Tipy & triky

TIP 1

Není nutné se pouštět do nákladné rekonstrukce a úprav. Precizní vizualizace může udělat podobnou službu, a otevřít tak oči lidem se sníženou představivostí.

TIP 2

Klienti vyžadují práci s prostorem, modelaci a rozmístění nábytku. Současně je také důležité prostor profesionálně a precizně zaměřit.

TIP 3

Prohlédnout si fotografie nebo video z ptačí perspektivy. Projít se virtuální nemovitostí s možností zaměřit si přímo ve snímku velikost vestavných skříní nebo sedačky. To jsou současné trendy.

TIP 4

Fotografie je většinou první věc, kterou budoucí kupec uvidí. Zde není prostor na kompromisy!

Reference